Registracija | Pamiršau slaptažodį
Paieška
 
Apie mus

Tinklo įranga
Programinė Įranga


Besiplečiant informacinėms technologijoms vis didesnę reikšmę įgauna informacija, kurios apdorojimui daugelyje įmonių vis aktyviau naudojamos informacinės technologijos. Tuo pat metu atsiranda poreikis turėti specialistą galintį valdyti informacinius srautus, o tai privečia kai kurias kompanijas padidinti savo išlaidas.

Tačiau, ne visos kompanijos turi būtinybę, o svarbiausia galimybę išlaikyti tokį specialistą kaip etatinį darbuotoją.

Mes siūlome Jums sprendimą kaip administruoti ir aptarnauti informacinius srautus - mūsų kompanija aptarnaus ir administruos Jūsų kompiuterinę techniką ir programinę įrangą.

Šis sprendimas duoda Jums galimybę sumažinti nepateisinamas išlaidas ir daugiau dėmesio skirti Jūsų pačių veiklai , nesirūpinant problemomis susijusiomis su informacinėmis technologijomis.Tai ne eksperimentas, daugelis kriterijų rodo, kad šis IT valdymo būdas yra efektyvus ir tikrai save pateisina.

Mūsų tikslas tai pilnas jūsų lūkesčių pateisinimas informacinių technologijų sferoje, mums nereikalinga motyvacija geram darbui , mes paprasčiausiai profesionaliai aptarnausime Jūsų kompaniją.

 
 
   © 2004 - 2007 Softekas, UAB. J. Basanavičiaus g. 15/3-10a LT-2009 Vilnius, Lietuva. Tel. +370 656 77556, info@softekas.lt